Winx Club love winx serbian forum
Winx Club love winx serbian forum
Winx Club love winx serbian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winx Club love winx serbian forum

Dobro dosli na nas winx forum na srpskom jeziku!!!!!
 
PrijemPrijem  WinxWinx  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Smesno sve sto se desilo u skoli

Ići dole 
+3
~♥the little princese♥~
Stella
Fl♥rica
7 posters
AutorPoruka
Fl♥rica
Glavna adminka Flora
Glavna adminka Flora
Fl♥rica


Broj poruka : 663
Datum upisa : 07.02.2010
Godina : 23
Lokacija : Beograd

Smesno sve sto se desilo u skoli Empty
PočaljiNaslov: Smesno sve sto se desilo u skoli   Smesno sve sto se desilo u skoli Icon_minitimePon 05 Apr 2010, 18:04

Naslov sve govori
Nazad na vrh Ići dole
https://flora4ever.forumsr.net
Fl♥rica
Glavna adminka Flora
Glavna adminka Flora
Fl♥rica


Broj poruka : 663
Datum upisa : 07.02.2010
Godina : 23
Lokacija : Beograd

Smesno sve sto se desilo u skoli Empty
PočaljiNaslov: Re: Smesno sve sto se desilo u skoli   Smesno sve sto se desilo u skoli Icon_minitimePon 19 Apr 2010, 10:26

meni kada se stahinja udvarao FloriBilivixKaji s winx club love europian!!!!! :haha:
Nazad na vrh Ići dole
https://flora4ever.forumsr.net
Stella
Znas da si vila
Znas da si vila
Stella


Broj poruka : 50
Datum upisa : 27.02.2010
Lokacija : Solarija

Smesno sve sto se desilo u skoli Empty
PočaljiNaslov: Re: Smesno sve sto se desilo u skoli   Smesno sve sto se desilo u skoli Icon_minitimeSre 28 Apr 2010, 12:51

hehe.......pa ja nemam nesto toliko smesno
Nazad na vrh Ići dole
~♥the little princese♥~
Doznajes da si vila
Doznajes da si vila
~♥the little princese♥~


Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.06.2010

Smesno sve sto se desilo u skoli Empty
PočaljiNaslov: Re: Smesno sve sto se desilo u skoli   Smesno sve sto se desilo u skoli Icon_minitimeSub 05 Jun 2010, 15:15

hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
IvanaMagicalFlora
Najaktivniji admin
Najaktivniji admin
IvanaMagicalFlora


Broj poruka : 86
Datum upisa : 01.03.2010
Lokacija : Magix

Smesno sve sto se desilo u skoli Empty
PočaljiNaslov: Re: Smesno sve sto se desilo u skoli   Smesno sve sto se desilo u skoli Icon_minitimeSub 05 Jun 2010, 15:45

Nastavnica matematike je rekla:
-Obim je pola obima, ali nije pola obima.
xD
Nazad na vrh Ići dole
http://winxclubserbia.forumotion.net/forum.htm
Fl♥rica
Glavna adminka Flora
Glavna adminka Flora
Fl♥rica


Broj poruka : 663
Datum upisa : 07.02.2010
Godina : 23
Lokacija : Beograd

Smesno sve sto se desilo u skoli Empty
PočaljiNaslov: Re: Smesno sve sto se desilo u skoli   Smesno sve sto se desilo u skoli Icon_minitimeUto 08 Jun 2010, 14:07

hahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a bio engleski i nastavnica engleskog kaze
uros mihajlovic trojka
a on kaze sic!
I milos ga tesi i kaze bravo sinak,isti si ko ja
Nazad na vrh Ići dole
https://flora4ever.forumsr.net
Ana Stella
Znas da si vila
Znas da si vila
Ana Stella


Broj poruka : 65
Datum upisa : 28.05.2010

Smesno sve sto se desilo u skoli Empty
PočaljiNaslov: Re: Smesno sve sto se desilo u skoli   Smesno sve sto se desilo u skoli Icon_minitimeSre 23 Jun 2010, 13:29

Posto Yoko i ja idemo zajdeno u skolu,evo sta smo videle
Kako je Milos bio sporo hodao kad smo isli na park zvezdare!
Nazad na vrh Ići dole
TecnoGirl_Emy
Znas da si vila
Znas da si vila
TecnoGirl_Emy


Broj poruka : 81
Datum upisa : 29.06.2010
Lokacija : zg

Smesno sve sto se desilo u skoli Empty
PočaljiNaslov: Re: Smesno sve sto se desilo u skoli   Smesno sve sto se desilo u skoli Icon_minitimeSre 11 Avg 2010, 17:40

pita nas razrednica po čemu ili kome je Jadran dobio ime a Tomo iz istih stopa PO JADRANKI KOSOR!!!! A OVO SE SJEČAM KAD SAM BILA 4.A raz:Idemo mi na Mali Lošin i večer je a mi cure čekamo red za kupaonu.Dođe Majin red da se ide istušitar i primi ona tuš slučajno ga okrene ga prema licu i pusti jaki mlaz vode i to buf njoj u facu ja joj pokucam i uđem a ona bijesna kaže:K VRAGU I TAJ TUŠ a uto dođe mokar Martin kojem je doljni dio tjela umotan u
ručnik a gorni dio tijela nasapunan a kosa mu zamotana u ručnik i kaže:ja se tuširam i nestane vode kad sam se nasapuno pa tako da cure PODAVIT ČU VAS
Nazad na vrh Ići dole
~Suzzy~
Doznajes da si vila
Doznajes da si vila
~Suzzy~


Broj poruka : 39
Datum upisa : 09.06.2011
Godina : 24
Lokacija : Koga briga?

Smesno sve sto se desilo u skoli Empty
PočaljiNaslov: Re: Smesno sve sto se desilo u skoli   Smesno sve sto se desilo u skoli Icon_minitimeČet 09 Jun 2011, 23:31

hahahahaha PROČITAJTE OVO MOLIM VAS; LUDO JE:

1. mi smo imali sport i otisli smo mi: peti razred da se presvučemo jer je sport završio, i ja i moje 2 najbolje drugarice se dogovorile da jednoj glupači iz našeg razreda Karli što cmizdri i uliziva se pred nastavnicima i pravi se anđeo, a ovamo je đavo, i stalno laže. I kad je nju nastavnica sporta zvala da izađe iz ženske svlačione, ona navukla papuče i haljinu a mi se dogovorile dok je ona pricala sa nastavnicom, da joj zaključamo garderobu u wc-u i mi smo joj zaključale. i sve su curke izašle presvučene iz svlačione i otišle u razred, a ona je cijelo to vrijeme pričala sa nastavnicom onda je otišla Karla da se presvuče a nas tri smo upravo izlazile iz svlačione kad je Karla ušla u svlačionu i pita nas nastavnica: Ima li išta još osim Karline garderobe u svlačioni. i mi smo rekli da nema i dali nastavnici ključ od wc-a, a kad smo i nas tri ušle u razred i nastavnica je pošla sa nama zaboravivši na Karlu, i Karla se derala i galamila jer smo joj mi zaključali garderobu u wc-u a ključ je bio kod nastavnice a Karla nije htjela gola da ide iz svlačione po ključ. a uto su u žensku svlačionu ulazile djevojke iz 9.razreda a Karla je tamo bila gola i sve su joj se cure smijale. hahahahahahahahahahahaah to nikad nisam mogla zaboraviti

I još ovo:

bio je mali odmor i dečaci su ganjali smrdečeg martina (kukca) po razredu. I kad je smrdeči martin odleteo ispod nastavnicinog stola, dečaci su poleteli ispod stola za njim, a kad je smrdeči martin izleteo kroz prozor, i dečaci su skoro zajedno sa njim poleteli kroz prozor. SKORO! xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Smesno sve sto se desilo u skoli Empty
PočaljiNaslov: Re: Smesno sve sto se desilo u skoli   Smesno sve sto se desilo u skoli Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Smesno sve sto se desilo u skoli
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Winx Club love winx serbian forum  :: S.P.A.M. Kutak :: Škola-
Skoči na: